See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.
 • 0 - 1600 (kg)
 • 0 - 4144 (mm)

Product Overview L-MATIC AC

Võimas alusetõstja

Virnastamine ja transportimine vastukaaluga

Rippkahvliga autonoomne kõrglaotõstuk Linde L-MATIC AC hõlbustab kinniste koormaaluste transportimist ja kauba vastuvõtmist ülekandejaamadelt, mille alla ei saa koormaratta tugedega sõita, nt rullkonveierite puhul. Igal ajal ka käsikäitatav vastukaalutõstuk saab hakkama kuni 1200 kilogrammiste koormatega ja kuni 1,90 meetrise kõrgusega. Kasutatav nii omaette kui ka automatiseeritud tõstukiparki integreeritult. Nutikas geonavigatsioonisüsteem ei vaja põrandasse süvistatud täiendavaid juhtrööpaid ega laserreflektoreid, mistõttu L-MATIC AC on paindlikult kasutatav erinevates või muutuvates töökeskkondades. Ulatuslik turvavarustus tuvastab kindlalt töökeskkonnas olevad takistused ja inimesed.

Omadused

Turvalisus

Linde L-MATIC AC seirab oma töökeskkonda kaamera- ja lasertoega turvavarustuse abil ning reageerib takistustele ja inimestele iseseisvalt. Takistuse avastamisel vähendab tõstuk kiirust ja jääb seisma vaid juhul, kui takistus edasi ei liigu. See funktsioon tagab suure ohutuse ja tootlikkuse. Mitmesse kohta paigaldatud hädalülitid võimaldavad L-MATIC AC igal ajal peatada. Robottõstuki turvakontseptsiooni täiendavad hoiatussignaalid ja vilkuvad tuled. Hädaolukorras saab tõstuki asendikangi kasutades igal ajal käsitsi ohualalt eemaldada.

 • Ennetav turvasüsteem
 • Väldib kindlalt kokkupõrkeid
 • Akustilis-visuaalsed hoiatussüsteemid

Käitlus

Korduvaid tööprotsesse automatiseerida võimaldav autonoomne kõrglaotõstuk teeb koostööd teiste automatiseeritud süsteemidega, nagu halliuste ja rullkonveieritega, ning on kasutatav nii tõstukipargi osana kui ka omaette. Marsruutide juhatamiseks ja tellimuste andmiseks on kasutuses haldustarkvara. Süsteem võimaldab sõidutellimuste esitamist vahetult kaubahaldus- või ERP-süsteemist. Tänu uuenduslikule geonavigatsioonile saab MATIC-tõstukeid muutunud või uues töökeskkonnas kiirelt rakendada. Tänu kõrgetasemelisele turvatehnoloogiale reageerib L-MATIC AC takistustele aegsasti ja jätkab iseseisvalt tööprotsessiga, kui inimesed või teised tõstukid on seiretsoonist lahkunud. Ühistes tööprotsessides teeb tõstuk inimestega ohutuspiiranguteta koostööd.

 • Laohaldus- ja ERP-süsteemide liides
 • Nutikas marsruudijuhatus ja tellimushaldus
 • Aluseteisalduse täpne juhtimine ja seire
 • Turvaline kasutus koos inimeste ja mitteautonoomsete tõstukitega
 • Paindlikult muutustele kohandatav
 • Käsirežiimile üleminek alati võimalik

Hooldus

Tõstuki juhtseadmete võrku ühendamine võimaldab vaadata kõiki L-MATIC AC andmeid hooldusarvutist. Kõrglaotõstuki ülevaatust saab teha ka kaugdiagnostika süsteemi kaudu. Tõstuk on hea töövalmidusega, sest kõigile elektroonilistele ja mehaanilistele komponentidele saab hõlpsasti ligi, ning ajamid põhinevad hooldusvabal vahelduvvoolu tehnoloogial. See tagab L-MATIC AC pikaaegse töövalmiduse.

 • Digitaalne diagnostikatööriist
 • Kaugjuhitav ülevaatus
 • Ennetav hooldus
 • Hooldusvaba vahelduvvoolu tehnoloogia

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Lift Battery voltage/rated capacity (5h) Travel speed, with/without load
L-MATIC AC 1.2 1,2 (t) 1924 (mm) 24 / 375 (V)/(Ah) o. kWh 1,7 / 1,7 km/h
L-MATIC AC 1.6 1,6 (t) 1844 (mm) 24 / 500 (V)/(Ah) o. kWh 1,7 / 1,7 km/h

Erivarustus

Vöötkoodilugeja

Tõstukile saab paigaldada vöötkoodilugeja, millega andmed otse koormalt kaubahaldussüsteemi edastada.

Sinise LED-tulega Linde BlueSpot™

Linde BlueSpot™

Liikumistee hoiatussüsteemLinde BlueSpot™suurendab töö turvalisust, sest LED-tuli muudab tõstuki helivabalt märgatavaks.

Kahvlisügavus

L-MATIC AC tarnitakse kahte tüüpi kahvlitega. Lisaks 1000 millimeetri sügavusele standardkahvlile on saadaval ka 1100 millimeetrine kahvel.

2D laserkardin

L-MATIC AC on tarnitav lisavarustusse kuuluva turvalist ümbrustaju võimaldava kahemõõtmelise laserkardinaga.

Pikenduskaabel

Kõrglaotõstukile on saadaval aku laadimist hõlbustav kolmemeetrine pikenduskaabel.

Lisapasun

L-MATICU AC lisavarustuses on lisapasun, millega on väga mürarohkes keskkonnas töötav kõrglaotõstuk paremini kuuldav.

Küsi pakkumist