See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.
 • 0 - 1600 (kg)
 • 0 - 7710 (mm)

Product Overview R10 – R16 B

Mitmekülgne põhimudel

Mugav ja ökonoomne kasutus kõrgriiulitega laos

Lükandmastiga virnastajad R10 – R16 B sobivad sisse- ja väljaladustamiseks suurtel tõstekõrgustel ja kitsastes riiulivahedes. Minimaalsete kuludega kaubaaluseid teisaldavad põhimudelite klassi virnastajad tagavad vajaliku võimsuse kergeteks ja keskmise raskusega rakendusteks. Lisaks laiale mudelivalikule saab neid tõstukeid mitmel viisil kohandada, nt on saadaval 4,4 kuni 7,7 m kõrgused mastid. Tõstukid on suure jääkkandevõimega ja väga mugavad, võimaldades pingevabalt töötada. Mugavus on suuresti tagatud vibratsioonist lahutatud juhi töökoha ja individuaalselt kohandatavate juhtimiselementidega.

Omadused

Turvalisus

Sarnaselt kõigi teiste Linde tõstukitega on ka seeria R10 – R16 B raam tugeva teraskonstruktsiooni ja pika kasutuseaga. Alumise raami tugev teraskonstruktsioon tagab madala raskuskeskme, hea stabiilsuse ja suure jääkkandevõime. Linde Curve Assist kohandab kurvisõidul juhi turvalisuse tagamiseks tõstuki kiirust. Kõigi rataste pidur ja neli sõltumatut pidurisüsteemi tagavad täiendava ohutuse. Juhi väljumisel automaatselt rakenduv seisupidur suurendab rampidel ja tõusudel peatumise turvalisust.

 • Linde Curve Assist
 • Kõigi rataste pidur
 • Neli sõltumatut pidurisüsteemi
 • Valikuline sardklaasist panoraamkatus

Ergonoomilisus

Linde lükandmastiga virnastajad on kavandatud juhi ergonoomilistest vajadustest lähtudes. Selle näiteks on vibratsioonist lahutatud kabiin, individuaalselt seadistatavad juhtkonsoolid ja integreeritud Linde Load Controliga varustatud polsterdatud käetoed. Kõik juhtimiselemendid on kavandatud intuitiivseks kasutuseks ning pingevabaks ja tõhusaks tööks. Kabiini madal lävi ja juhiistme mitmesugune kohandatavus säästavad juhti ja suurendavad töö tõhusust.

 • Vähendatud vibratsioon
 • Istme ja konsooli individuaalne seadistatavus
 • Integreeritud juhtimiselementidega, polsterdatud käetoed
 • Madal lävi
 • Intuitiivne ja pingevaba töö

Käitlus

Lükandmastiga virnastajatel R10 – R16 B on võimsad ajami- ja tõstemootorid, väändumiskindlad Triplex-kallutusmastid, ning nende juhtimine on intuitiivne. Lisaks võimaldab Linde Load Control tõstemasti ja kahvlit väga tundlikult juhtida. Tõstukid on lühikese teljevahe, kompaktsete raamimõõtmete ja 180° pööramisraadiuse tõttu väga paindlikud. Roolitakistus on individuaalselt kohandatav. Lisaks hõlbustavad käitlust täpselt juhi järgi seadistatavad istmed ja konsoolid. Tõstekõrguse näidik ja suur jääkkandevõime aitavad juhil laos kaupu ohutult transportida. Piiramatu ringvaade töökeskkonnale ja koormatele võimaldab ka kitsastes vahekäikudes hõlpsamalt manööverdada.

 • Võimsad mootorid
 • Väändumiskindlad mastid
 • Turvaline koormakäitlus Linde Load Controliga
 • Lühike teljevahe ja 180° pööramisraadius
 • Tõstekõrguse näidik
 • Suur jääkkandevõime
 • Nähtavust optimeerivad komponendid

Hooldus

Tõstukite R10 – R16 B komponendid on hõlpsalt ligipääsetavad ja lihtsad hooldada. Juhiistme saab näiteks amortisaatori toel mugavalt üles tõsta ja küljele pöörata. Seejärel pääseb hooldustehnik tähtsamatele elektroonilistele ja mehaanilistele komponentide mugavalt ligi. Hooldust hõlbustab ka tõstuki elektrooniline diagnostika. Hooldusvabad sõidu-, tõste- ja vahelduvvooluga juhtimismootorid tagavad suure töövalmiduse. 1000-töötunniste hooldusvälpade tõttu on tõstukite käitus väga ökonoomne.

 • Hõlpsalt ligipääsetavad komponendid
 • Tõstuki elektrooniline diagnostika
 • Tõstuki kesksed komponendid, nt elektrimootorid, on hooldusvabad
 • Esimene hooldus pärast 1000 töötundi

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Lift Travel speed, with/without load Aisle width with pallet 800 x 1200 along forks Battery voltage/rated capacity (5h)
R10B 1,0 (t) 3832 (mm) 11 / 11 km/h 2703 (mm) 48 / 420/465 [48/201] (V)/(Ah) o. kWh
R12B 1,2 (t) 4832 (mm) 11 / 11 km/h 2703 (mm) 48 / 420/465 [48/201] (V)/(Ah) o. kWh
R14B 1,4 (t) 5710 (mm) 11 / 11 km/h 2770 (mm) 48 / 420/465 [48/201] (V)/(Ah) o. kWh
R16B 1,6 (t) 5710 (mm) 11 / 11 km/h 2780 (mm) 48 / 420/465 [48/201] (V)/(Ah) o. kWh

Erivarustus

Töötuled

LED-töötuled võimaldavad koormaid ja hämaraid tööpiirkondi paremini näha. See suurendab tõstuki kasutamise ohutust ja tõhusust.

Polüuretaanist tugitallad

Põrandasäästlike polüuretaanist tugitaldadega saab vältida laopõrandate kriimustamist.

Sõidukipargi halduslahendused

Linde lahendused Connect võimaldavad tõstuki- ja kasutajaandmeid registreerida, töödelda ning analüüsida. See tagab tööstuslike tõstukite tõhusa, turvalise ja läbipaistva kasutuse.

Ühe pedaaliga juhtimine

Mõni juht eelistab ühe pedaaliga juhtimist. Juhi individuaalsete eelistustega arvestamiseks saab kahe pedaaliga juhtimise välja vahetada.

Mobiilihoidik

Mobiilihoidik hõlbustab tööprotsesse ja suurendab turvalisust. Töötajal on ekraan alati näha ja käeulatuses.

Juhtkangide puidust käepidemed

Linde juhtkangide puidust käepidemed lisavad töökohale väärtust. Pinnuvaba kõvapuit on mõnus, mustusele vähem vastuvõtlik ja sobib plastiallergikutest juhtidele.

Salongivalgustus

Kaheastmelise LED-salongivalgustusega on tõstukijuhil vajalikud töömaterjalid ideaalselt näha.

Ringvaade

Spetsiaalne mastikontseptsioon ja vaadet optimeeriv juhikatus tagavad suurepärase ringvaate. See suurendab turvalisust ja kiirendab koormakäitlust.

Tuuletõkkeuks

Täiendav tuuletõkkeuks vähendab laost välialale liikumisel avalduvat sõidutuult ja kütmata laohallide tõmbetuult. See suurendab sõidumugavust.

12 V pistikupesa

12 V pistikupesa võimaldab tõstukis ühendada ja laadida nutitelefone või muid elektroonikaseadmeid.

360° pööramisraadius

360° pööramisraadius ja ühe pedaaliga juhtimine võimaldavad tõstukeid kitsal tööalal kiirelt manööverdada.

Küsi pakkumist