See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.
 • 0 - 1400 (kg)
 • 0 - 4266 (mm)

Product Overview D12 – D14 AP

Paindlik võimsusgarant

Mitmekülgsus ja suur veojõudlus

Tänu lahtilükatavale platvormile saab elektrilisi topeltlaaditavaid virnastajaid D12 – D14 AP kasutada paindlikult kaasaskäidava või sõitva mudelina. Virnastaja transpordib kahel tasandil kuni 1400 kg ja suurendab tootlikkust nii sisse- ja väljaladustamisel kui ka transportimisel pikemate vahemaade taha. Juhil on vedrustusega platvormil mugav ja turvaline seista. Tõstuki aeglustamiseks on roomekäigu funktsioon, millega saab kitsastes vahekäikudes sooritada keerukaid manöövreid hõlpsamalt ja turvalisemalt. Masti juhtseade Linde OptiLift® võimaldab kasutajal koormat täpselt tõsta ja langetada. Masti hea läbinähtavus võimaldab kõrgetel riiulitel millimeetrise täpsusega sisse ja välja ladustada ning tagab koormate turvalise käitluse. 2,3 kW võimsusega mootoritega varustatud topeltlaadurite maksimumkiiruseks on 10 km/h. Kiire töötempo suurendab käitlusjõudlust.

Omadused

Turvalisus

Linde topeltlaaditavad virnastajad D12 – D14 AP on kavandatud juhti töö ajal kaitsma. Üleslükatavad külgpiirded tagavad juhile täiendava kaitse vigastuste eest. Sisse- ja väljaladustatavate kaubaaluste automaatne seadmine optimaalsesse asendisse viib õnnetuste riski miinimumi. Täiendava turvalisuse tagamiseks kohandab tõstuk kurvides automaatselt kiirust ja vähendab alates 1,5 m tõstekõrgusest tempot. Kui juht enam veojõukontrolli ei kasuta, jääb tõstuk kohe seisma. Lisaks aktiveerib hädaseiskamise nupp koormast sõltuva elektromagnetilise piduri. Ka hea vaade koormale tagab suurema turvalisuse.

 • Üleslükatavad külgpiirded täiendavaks kaitseks
 • Elektromagnetiline koormast sõltuv pidur
 • Automaatne kiiruse vähendamine kurvides
 • Masti optimaalne läbinähtavus

Ergonoomilisus

Juht saab elektriliste virnastajate D12 – D14 AP sõidu- ja tõstefunktsioone kasutada mugavalt ühe käega, juhtsanga lahti laskmata. See tagab täpse ja mugava koormakäitluse. Eriti keerukate manöövrite hõlpsaks sooritamiseks saab juht aktiveerida roomekäigu funktsiooni ja vabastada samaaegselt piduri. Lahtilükatava platvormi vedrustus summutab põranda ebatasasustest tingitud vibratsiooni, nii et juht seisab sõidu ajal mugavalt ja turvaliselt.

 • Ühe käega juhtimine juhtsanga peast
 • Vedrustusega platvorm suuremaks sõidumugavuseks
 • Roomekäigu funktsioon täpseteks manöövriteks

Käitlus

Juht kasutab kõiki sõidu- ja tõstefunktsioone intuitiivselt ühe käega. Masti juhtseade Linde OptiLift® tagab koorma millimeetrise täpsusega tõstmise ja langetamise, suurendades töötempot ja täpsust. Põhi- ja lisatõste kasutamisel saavad topeltlaaditavad virnastajad D12 – 14 AP transportida samaaegselt kahte kaubaalust, kumbki maksimaalselt 1000 kg. See suurendab transportimise tõhusust. 2,3 kW võimsusega vahelduvvoolumootoriga tõstuk kiirendab ka kahekordse koorma korral kuni 10 km/h. Kurvides ja tõstekõrgusel alates 1,5 m vähendatakse automaatselt kiirust.

 • Täpne tõstmine ja langetamine Linde OptiLift®-iga
 • Kõigi sõidu- ja tõstefunktsioonide intuitiivne kasutus
 • 2,3 kW vahelduvvoolumootoriga tagatud kiirus kuni 10 km/h
 • Kahe korruse funktsioon võimaldab transportida samaaegselt kahte kaubaalust, kumbki 1000 kg

Hooldus

D12 – D14 AP multifunktsionaalse näidikuga on juhil kogu oluline olekuteave silma all. Hooldusvabad vahelduvvoolumootorid tagavad topeltlaaditavate virnastajate suure kasutatavuse. Kõik olulised komponendid on hõlpsalt ligipääsetavad. Remondi vajadusel võimaldab CAN-siini ühendus hooldustehnikul süsteemiandmed sülearvutisse kanda ja neid seal kontrollida.

 • Hooldusvaba 2,3 kW mootor
 • Multifunktsionaalne näidik kuvab kogu olulise teabe
 • CAN-siini ühendusega tagatud lihtne ja kiire diagnostika
 • Kõigi komponentide hea ligipääsetavus

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Lift Travel speed, with/without load Turning radius Battery voltage/rated capacity (5h)
D12AP 1,2 (t) 4266 (mm) 4/4 6/6 (8/10) km/h 1936 (2264) (mm) 24 / 375 (V)/(Ah) o. kWh
D14AP 1,4 (t) 4266 (mm) 4/4 6/6 (8/10) km/h 1936 (2264) (mm) 24 / 375 (V)/(Ah) o. kWh

Erivarustus

Koormakaitsevõre

1000 mm kõrgune koormakaitsevõre ei lase koormatel ülestõstetud koormaaluse korral taha libiseda ja juhile peale kukkuda.

Funktsioon Soft Landing

See kaitsefunktsioon ei lase koormat järsult maha panna ja väldib sellest tingitud kahjustusi. Funktsioon vähendab enne põrandani jõudmist langetuskiirust ja viib koorma sujuvalt maha.

Dokumendihoidja pakett

Lisaks pööratavale dokumendihoidjale kuulub sellesse varustuspaketti esiosa lisapanipaik.

Külmlao versioon

Külmlao versioon tagab virnastaja täieliku töövalmiduse ja võimsuse ka temperatuuril –35 °C.

Mobiilne või fikseeritud akuraam küljelt toimuvaks akuvahetuseks

Rullikutel eemaldatav aku koos vahetusraamidega on sagedast akuvahetust nõudvate rakenduste puhul ideaalne.

Eriti kiire tõstefunktsioon

See uus funktsioon võimaldab tõstekiiruse suurendamist kuni 33% (kiiruselt 30 cm/s kiiruseni 40 cm/s).

Mastikaitse

Traatvõrest või polükarbonaadist mastikaitse kaitseb masti kahjustuste eest.

Küsi pakkumist