See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.
 • 0 - 1400 (kg)
 • 0 - 4266 (mm)

Product Overview D12 – D14

Turvaline tootlikkusevõimendi

Kahekordse käitlusjõudluse veojõud

Elektrilised topeltlaaditavad virnastajad D12 – D14 on paindlikud multitalendid, mis võimaldavad kahe kaubaaluse samaaegset transportimist. Need võivad liigutada kuni 1400 kg ja tõsta 4,2 m kõrgusele. Sellega suurendavad virnastajad tootlikkust nii sisse- ja väljaladustamisel kui ka transportimisel pikemate vahemaade taha. Laiaulatuslik turvapakett tagab juhile igakülgse kaitse. Kaasaskäidavate tõstukite pikk juhtsang on juhile kaitseks, sest ta liigub tõstukist automaatselt turvalisel kaugusel. Tõstuki aeglustamiseks on roomekäigu funktsioon, millega saab kitsastes vahekäikudes sooritada keerukaid manöövreid hõlpsamalt ja turvalisemalt. Masti juhtseade Linde OptiLift® võimaldab kasutajal koormat täpselt tõsta ja langetada. Masti hea läbinähtavus võimaldab kõrgetel riiulitel millimeetrise täpsusega sisse ja välja ladustada ning tagab koormate turvalise käitluse. 1,5 kW võimsusega mootoritega varustatud topeltlaaditavate virnastajate maksimumkiiruseks on 6 km/h. Kiire töötempo suurendab käitlusjõudlust.

Omadused

Turvalisus

Linde topeltlaaditavad virnastajad D12 – D14 on kavandatud juhti töö ajal kaitsma. Pikk madala kinnitusega juhtsang tagab automaatselt juhi liikumise tõstukist ohutus kauguses. Kuna juhtsang läheb lahtilaskmisel sujuvalt vertikaalasendisse tagasi, väldib see mootorikatte kahjustamist. Sisse- ja väljaladustatavate kaubaaluste automaatne seadmine optimaalsesse asendisse viib õnnetuste riski miinimumi. Täiendava turvalisuse tagamiseks kohandab tõstuk kurvides automaatselt kiirust ja vähendab alates 1,5 m tõstekõrgusest tempot. Kui juht enam veojõukontrolli ei kasuta, jääb tõstuk kohe seisma. Lisaks aktiveerib hädaseiskamise nupp koormast sõltuva elektromagnetilise piduri. Ka hea vaade koormale tagab suurema turvalisuse.

 • Pikk madala kinnitusega juhtsang kaitseb juhti vigastuste eest
 • Elektromagnetiline koormast sõltuv pidur
 • Automaatne kiiruse vähendamine kurvides
 • Automaatne pidurdamine veojõukontrolli lahtilaskmisel

Ergonoomilisus

Juht saab elektriliste virnastajate D12 – D14 sõidu- ja tõstefunktsioone kasutada mugavalt ühe käega, ilma juhtsanga lahti laskmata. See tagab täpse ja mugava koormakäitluse. Eriti keerukate manöövrite hõlpsaks sooritamiseks saab juht aktiveerida roomekäigu funktsiooni ja vabastada samaaegselt piduri.

 • Ühe käega juhtimine juhtsanga peast
 • Roomekäigu funktsioon täpseteks manöövriteks

Käitlus

Juht kasutab kõiki sõidu- ja tõstefunktsioone intuitiivselt ühe käega. Masti juhtseade Linde OptiLift® tagab koorma millimeetrise täpsusega tõstmise ja langetamise, suurendades töötempot ja täpsust. Põhi- ja lisatõste kasutamisel saavad elektrilised topeltlaaditavad virnastajad D12 – 14 transportida samaaegselt kahte kaubaalust, kumbki 1000 kg. See suurendab transportimise tõhusust. 1,5 kW võimsusega vahelduvvoolumootoriga tõstuk kiirendab ka kahekordse koorma korral kuni 6 km/h. Kurvides ja tõstekõrgusel alates 1,5 m vähendatakse automaatselt kiirust.

 • Turvaline ja täpne koormakäitlus Linde OptiLift®-iga
 • Kõigi sõidu- ja tõstefunktsioonide intuitiivne kasutus
 • Võimas 1,5 kW mootor
 • Kahe korruse funktsioon võimaldab transportida samaaegselt kahte kaubaalust, kumbki 1000 kg

Hooldus

D12 – D14 multifunktsionaalne näidik kuvab juhile korraga kogu olulise olekuteabe Hooldusvabad vahelduvvoolumootorid tagavad topeltlaadurite suure kasutatavuse. Kõik olulised komponendid on hõlpsalt ligipääsetavad. Remondi vajadusel võimaldab CAN-siini ühendus hooldustehnikul süsteemiandmed sülearvutisse kanda ja neid seal kontrollida.

 • Multifunktsionaalne näidik kogu olulise teabega
 • Hooldusvaba vahelduvvoolumootor
 • CAN-siini ühendusega tagatud lihtne ja kiire diagnostika
 • Kõigi komponentide hea ligipääsetavus

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Lift Travel speed, with/without load Turning radius Battery voltage/rated capacity (5h)
D12 1,2 (t) 4266 (mm) 6 / 6 km/h 1827 (1940) (mm) 24 / 375 (V)/(Ah) o. kWh
D14 1,4 (t) 4266 (mm) 6 / 6 km/h 1827 (1940) (mm) 24 / 375 (V)/(Ah) o. kWh

Erivarustus

Koormakaitsevõre

1000 mm kõrgune koormakaitsevõre ei lase koormatel ülestõstetud koormaaluse korral taha libiseda ja juhile peale kukkuda.

Funktsioon Soft Landing

See kaitsefunktsioon ei lase koormat järsult maha panna ja väldib sellest tingitud kahjustusi. Funktsioon vähendab enne põrandani jõudmist langetuskiirust ja viib koorma sujuvalt maha.

Dokumendihoidja pakett

Lisaks pööratavale dokumendihoidjale kuulub sellesse varustuspaketti esiosa lisapanipaik.

Külmlao versioon

Külmlao versioon tagab virnastaja täieliku töövalmiduse ja võimsuse ka temperatuuril –35 °C.

Mobiilne või fikseeritud akuraam küljelt toimuvaks akuvahetuseks

Rullikutel eemaldatav aku koos vahetusraamidega on sagedast akuvahetust nõudvate rakenduste puhul ideaalne.

Eriti kiire tõstefunktsioon

See uus funktsioon võimaldab tõstekiiruse suurendamist kuni 33% (kiiruselt 30 cm/s kiiruseni 40 cm/s).

Mastikaitse

Traatvõrest või polükarbonaadist mastikaitse kaitseb masti kahjustuste eest.

Safety speed

Automaatne kiirendamine ja pidurdamine. Sõidukiirus kohandub juhtsanga asendile: mida püstisemalt see on, seda aeglasem kiirus.

Küsi pakkumist