See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Linde vastukaalutõstukite uus põlvkond

Täpselt õige tõstuk
Linde Material Handlingu uue vastukaalutõstukite platvormi sõidukid

Siselogistika multifunktsionaalseks tööriistaks olevatel vastukaalutõstukitel tuleb toime tulla paljude väljakutsetega. Olgu tegemist e-turunduse, tootmisliinide järjestatud tarne või globaalvõrgustiku tarneahelatega – kauba- ja materjalivoogudele esitatavad nõuded muutuvad kiirelt ja aina keerukamaks. Sellest lähtuvalt on tööstuslike tõstukite edu kriteeriumiteks paindlikus ja ühilduvus, samuti tootlikkus, turvalisus ja ergonoomilisus.

Linde Material Handling vastab neile nõuetele äsja välja töötatud vastukaalutõstukite põlvkonnaga. Aluseks on universaalne platvorm, millel võib kasutada nii sisepõlemis- kui elektrimootorit. Linde on seni ainus tootja, kes koondab kõik ajamiliigid ja energiasüsteemid ühele platvormile, võimaldades sisepõlemismootoriga tõstukite asendamist akutõstukitega võimsuses ja tugevuses järelandmisi tegemata.

Vastukaalutõstuk kliendi igaks vajaduseks

Uued vastukaalutõstukid pakuvad ainulaadset kombinatsiooni otsustusvabadusest ja tulevikukindlusest. Nende aluseks on uudne tehnoloogiaplatvorm, millel saab kasutada igat liiki energiasüsteeme – nii diisli või gaasiga sisepõlemismootoreid kui ka võimsaid pliihappe- või liitiumioonakude või kütuseelemendiga elektriajameid. Olgu ladustamine kitsas hallis või karm välikasutus – Linde nõustab sobiva tõstuki valikul ja vajaliku infrastruktuuri loomisel. Lubame, et iga klient saab oma rakenduseks kompromissitult parima tõstuki.

Platvormi väljatöötamist saatsid laiapõhjalised turu-uuringud. Arendajad viisid projekti „Truck-Clinics“ raames 26 riigi klientide ja müügipersonaliga läbi peaaegu 1000 intervjuud. Saadi põhjalik ülevaade tootega seotud vajadustest ja võimsusnõuetest ning kindlate funktsioonide tähendusest.

E nagu eriline: E20 – E35

Akutõstukid E20 – E35 on sisekasutuseks ideaalselt varustatud. Nende kompaktne ehitus ja paindlikkus tagavad ka kitsastes ruumioludes suure käitlusjõudluse.

Lisateavet leiate siit

Kaks parimat ühes – X20 – X35

Tõstukid X20 – X35 saavutavad akutõstukite uue võimsustaseme – neis on akutõstukite dünaamilisus, paindlikkus ja nullemissioon ning sisepõlemismootoriga tõstukite jõud ja tugevus.

Lisateavet leiate siit

Selgelt parem – H20 – H35

Seerias H20 – H35 on kõik Linde-tõstukitele seni omane – hüdrostaatilise ajami täpsuse ja jõuga tagatud ületamatu turvalisus, võimsus, ergonoomilisus ja tugevus.

Lisateavet leiate siit

Maksimaalne võimsus

Uute vastukaalutõstukite käitlusjõudlus on juba standardmudelil hiilgav. Lisaks saab neid erineva hinnatasemega lisavarustuse ja kliendiomaste lahendustega kasutusotstarbeks optimeerida. Ainulaadsed on sisepõlemismootoriga tõstukite jõuga E-mudelid – keskkonnasõbralik alternatiiv ilma jõudluses ja tugevuses kompromisse tegemata. Südameks on tõstuki jõudlust ja energiatõhusust oluliselt suurendav täiendavate püsimagnetitega sünkroon-reluktantsmootor. Puudub sisepõlemismootoriga tõstukitele omane vibratsioon, müra ja heitgaasid, kuid veermik ja konstruktsioon sobivad maksimumkoormustele. E-mudelid on oma kombineeritud juhtsilla tõttu eriti sobivad kitsaste alade ja vahekäikude jaoks. X- ja H-seeria mudelid sobivad tänu tugevale õõtsteljele ja pikale rataste vahele ideaalselt välikasutuseks.

Veenev sõiduelamus

Linde Material Handlingu sisepõlemismootoriga tõstukite H20–35 vaatevälja on veelgi optimeeritud

Ka seda vastukaalutõstukite põlvkonda iseloomustab seeriavarustuse ülim ergonoomilisus. Tõstuki salongis on maksimaalselt vaba ruumi. Suurepärase ergonoomilisusega istmed ja veelgi parandatud vaateväljaga ainulaadne juhtimiskontseptsioon tagavad optimaalse sõidutunde. Juhil on nii koorem kui ka ümbrus ideaalselt näha. See viib töös esinevad tõrked ja seisakud miinimumini ja tootlikkuse maksimumini. Mugavust suurendab ka vabalt konfigureeritavate juhtimiselementidega ja laiem käetugi. Ülimalt kehasäästlikku tööd võimaldab ka masti, telgede ja raami vibratsiooni lahutatus.

Palume siseneda: siin avaneb teile tõstukist 360° vaade.

Inimeste, sõidukite ja ümbruse optimaalne kaitse

Uute vastukaalutõstukite turvalisust on järjepidevalt optimeeritud. Madal raskuskese teeb need ümbermineku suhtes ülimalt stabiilseks. Raami, kabiini ja masti kujundus tagavad tõstukile, koormale ja töökeskkonnale võimalikult piiramatu vaate. Lisanduvad tipptasemel turvasüsteemid, sh seeriavarustusse kuuluvad abisüsteemid, nagu ümbermineku- ja laadimisõnnetusi vältiv Linde Load Assist ning pööramisel kiirust vähendav Linde Curve Control.

Lisavarustusena saadav Linde Motion Detection tuvastab tõstuki taga 180° raadiuses toimuva liikumise ja tõkestab tõstuki tagurdamise automaatselt. Lisavarustusse kuuluvad ka värvi vahetamisega sõidusuunda näitavad Linde LED-ribad. Täiendavad abisüsteemid suurendavad veelgi inimeste, sõidukite ja ümbruse turvalisust.

Ideaalselt võrgustatud

Uutel vastukaalutõstukitel on juba tehasest tulnuna turvaliselt andmeid salvestada ja edastada võimaldav põhjalik andursüsteem, mis võimaldab neid ideaalselt võrgutoimingutesse siduda. Juba põhimudelitesse saab hõlpsalt värskendusi paigaldada ja vajadusel täiendavaid digitaalseid funktsioone, nt koormakaalu näitu, aktiveerida. Nutikas juhtimissüsteem võimaldab tõstukeid individuaalselt juhile vastavaks kohandada ja siduda neid sõidukipargi ülesesse haldussüsteemi. Kuna olulisi parameetreid ja jõudlusandmeid saab igal ajal vaadata ja analüüsida, suurendab see tõstukite kasutatavust. Süsteem on ühendatav ka energiahaldusega, mis salvestab ja analüüsib akutõstukite E- ja X-mudelite laadimisoleku ning laadimistaristu koormusandmeid.

Eeliste ülevaade

Võimsus

Aku- ja sisepõlemismootoriga tõstukite parimate omaduste ühendamine loob seniolematu võimsusklassi.

Ergonoomilisus

Uued juhikohad ja laiendatud vaateväli tagavad ülimugava sõidutunde.

Turvalisus

Vaba vaade ja tipptasemel turvasüsteemid tagavad inimeste, sõidukite ja ümbruse optimaalse kaitse.

Ühilduvus

Seeriavarustusega tagatud andmesalvestus ja -edastus võimaldab tõstukeid ideaalselt võrgutoimingutesse siduda.