See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Mitmekülgne koormatransport igasse kasutusvaldkonda

Autonoomne seisuplatvormiga veotraktor Linde P-MATIC on kavandatud kitsaste ruumioludega kasutusaladele. Traktor veab 3000 kuni 5000 kilogrammiseid koormaid. Tüüpilisteks rakendusteks ladudes ja tööstusettevõtetes on tootmismaterjali kohaletoimetamine, jääkmaterjali kõrvaldamine ja koormarongide vedamine. Üksikult või autonoomse tõstukipargi osana kasutatavad veotraktorid on tootmisest müügini kulgeva tarneahela oluliseks lüliks. Mitmekülgsetel ja tugeva konstruktsiooniga sõidukitel on suure pöördemomendiga võimas ja hooldusvaba veomootor.

Omadused

Turvalisus

Tänu nutikale turvasüsteemile tajub traktor Linde P-MATIC optiliselt oma töökeskkonda ja reageerib adaptiivselt. Süsteemi laserdetektorid ja 3D kaamera võimaldavad liikuvad ja seisvad takistused usaldusväärselt tuvastada. Traktor kohandab oma kiirust ja jääb seisma, kuni inimene, sõidukid või muud takistused on seiretsoonist lahkunud. Tehnoloogias on koos parim tootlikkus ja suurim turvalisus. P-MATICU turvaprofiili täiendavad kaks hädalülitit, hoiatussignaalid ja vilkuvad tuled.

 • Keskkonna optiline tuvastus
 • Laser- ja kaameratehnoloogia kombinatsioon
 • Kiiruse optimaalne kohandus
 • Akustilised ja visuaalsed hoiatussüsteemid

Käitlus

Kuna kasutatav geonavigatsioonisüsteem ei nõua põrandasse süvistatud täiendavaid juhtrööpaid ega laserreflektoreid, on see paindlik ja skaleeritav. Olgu üksiksõidukina või tõstukipargi osana – P-MATICU saab hõlpsasti kohapealsetele kasutustingimustele kohandada. Andmeside loomine automatiseeritud süsteemide, nagu uste või rullkonveieritega, on lihtne, ja sõiduki saab juhttarkvara kaudu siduda ka kaubahaldus- ja ERP-süsteemidega. P-MATICU saab kiirelt lülitada automaatselt juhtimiselt käsijuhtimisele ja vastupidi.

 • Keskse tsentreeringuga roolisüsteem
 • Taristuvaba navigeerimine
 • Hõlbus ümberlülitus käsirežiimile
 • Suhtlus automaatsüsteemidega

Hooldus

Veotraktori Linde P-MATIC kõiki sõidukiandmeid saab hooldusarvutist vaadata ja tarkvaratööriistaga analüüsida. Alternatiivselt saab sõidukit vaadata ja seadistada ka arvutitoega kaugdiagnostika funktsiooniga. P-MATIC on kavandatud hea töövalmidusega, mis tähendab, et kõik elektroonilised komponendid on hõlpsasti ligipääsetavad. Linde väljatöötatud hooldusvaba vahelduvvooluajamiga veotraktor tagab minimaalsete katkestustega töö.

 • Digitaalne diagnostikatööriist
 • Kaugjuhitav ülevaatus
 • Hooldusvaba vahelduvvooluajam

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Battery voltage/rated capacity (5h) Turning radius Travel speed, with/without load
P-MATIC 5,0 (t) 24 / 460/500 (V)/(Ah) o. kWh 1485 (mm) 8/8 (max. 7,2/-) km/h

Erivarustus

Sinise LED-tulega Linde BlueSpot™

Linde BlueSpot™

Liikumistee hoiatussüsteemLinde BlueSpot™suurendab töö turvalisust, sest LED-tuli muudab tõstuki helivabalt märgatavaks.

Geelaku

P-MATIC on tarnitav geelakuga, mis ei kaota vedelikku, ei vaja õhutamist ning on laetav suletud olekus.

Pikendusjuhe

Isejuhtiva veotraktori P-MATIC laadimisplokk tarnitakse soovi korral kolmemeetrise pikendusjuhtmega. Selline paindlikkus võimaldab sõiduakut mugavamalt laadida.

Laserkardin

P-MATICU kasutamisel tiheda inim- ja tõstukiliiklusega aladel võimaldavad ohutust suurendada turvakontseptsiooni lisavarustusena saadavad külgmised 2D laserkardinad.

Lisapasun

Veotraktorile P-MATIC saab paigaldada täiendava, valjema hoiatuspasuna, mis võimaldab kõrgema müratasemega rakendustes suuremat turvalisust.

Küsi pakkumist