See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Mitmekülgne koormakäitlus väga kitsastes ruumioludes

Linde Material Handlingu kompaktne akutõstuk E10 tähendab suurt paindlikkust ja mitmeid kasutusvõimalusi. Kuni 1000 kg kandevõimega mudel on oma seeria väikseim, kuid optimaalse kaalujaotuse tõttu sobib see paljudeks rakendusteks. Lühike teljevahe, vaid 828 mm laiune kompaktne konstruktsioon ja ideaalne juhtimiskontseptsioon võimaldavad virnastada, transportida, komplekteerida ning laadida ka väga kitsastes ruumioludes. Automaatne kiiruse vähendamine kurvides teeb E10 väga ümberminekukindlaks.

Omadused

Turvalisus

Kuna kurvi raadiusest ja tõstekõrgusest olenev kiiruse vähendamine kuulub standardvarustusse, siis on E10 väga ümberminekukindel. Kaitsekatus kaitseb juhti allakukkuva koorma eest. Täiendava turvalisuse tagavad lisavarustusse kuuluvadLinde BlueSpot™jaLinde TruckSpot™. Need annavad põrandale projitseeritava hoiatusmärgiga märku lähenevast tõstukist, hoiatades vahetus tööpiirkonnas viibivaid inimesi. Juhi kaitsekatuse alla paigaldatav valikvarustusse kuuluv vilkuv hoiatustuli parandab E10 nähtavust veelgi ja aitab vältida tööõnnetusi.

 • Automaatne kiiruse vähendamine
 • Allakukkuvate koormate vastane kaitsekatus
 • BlueSpot™ ja TruckSpot™ (valikvarustus)
 • Valikvarustuses vilkuv hoiatustuli

Ergonoomilisus

E10 juhikoht annab juhile piisava liikumisvabaduse ning võimaldab koormat ja ümbrust alati ideaalselt näha. Optimaalselt kujundatud juhikoht tagab juhile suure kasutusmugavuse, suurendab tootlikkust ja võimaldab pingevabalt töötada. Polsterdatud seljatugi tagab juhile mugava asendi. E10 juhtimiseks ei pea käte asendit muutma. Kuna juhil pole enam vaja käte ja keha asendit muuta, on ta mugavas tööasendis. Mõlemapoolne madal, vaid 120 mm kõrgune lävi hõlbustab juurdepääsu.

 • Suur liikumisvabadus tagab optimaalse nähtavuse
 • Polsterdatud seljatugi
 • Pingevaba töötamine asendit muutmata
 • Mõlemapoolne madal lävi

Käitlus

Esikonsooli integreeritud komponentidega tagatud lihtne ja intuitiivne juhtimine võimaldab tõstukit E10 väga täpselt ning tõhusalt kasutada. See koos kiirusest sõltuva juhtimisega vähendab pööramisele rakendatavat jõudu ja juhi koormust, eriti just kitsastes ruumioludes. Kuna E10 käigulaius ja pöörderaadius on väiksed, on tagatud optimaalne manööverdatavus ning sobivus kitsastesse oludesse. Aku asend sõidusuunaga risti tagab optimaalse kaalujaotuse ja väga stabiilse sõidukäitumise. Valikvarustuse korral on juhikabiini tagaküljel ka tagurdamist hõlbustav Dual Command-juhthoob. Juhi vasak käsi jääb roolile ja paremaga saab ta mugavas asendis tagurdamist juhtida. See võimaldab tal edasi ja tagasi sõita ilma keha oluliselt pööramata.

 • Lihtne ja intuitiivne kasutus
 • Kiirusest olenev juhtimine
 • Käigulaius ja pöörderaadius väiksed
 • Ristasetusega akud tagavad optimaalse tasakaalustatuse
 • Valikvarustuses Dual-Command-juhthoob

Hooldus

E10 kõigi oluliste komponentide mugav ligipääsetavus hõlbustab hooldus- ja remonditöid ning säästab palju aega. Seisuajad on minimaalsed. Ka aku on regulaarseks laadimiseks väga hõlpsalt ligipääsetav, sest akuklappi saab kiirelt avada. See lihtsustab aku hooldusega seotud igapäevaseid toiminguid.

 • Hõlpsalt ligipääsetavad komponendid
 • Hooldusega seotud ajasääst
 • Lühikesed seisuajad
 • Aku hõlpsalt ligipääsetav

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Lift Travel speed, with/without load Battery voltage/rated capacity (5h) Aisle width with pallet 800 x 1200 along forks
E10 1,0 (t) 1660 (mm) 8 / 12 km/h 24 / 300 (V)/(Ah) o. kWh 2944 (mm)
E10 Container 1,0 (t) 1460 (mm) 8 / 12 km/h 24 / 300 (V)/(Ah) o. kWh 2944 (mm)

Erivarustus

Linde Material Handlingu kahvliharude regulaator

Kahvliharude regulaator

Kahvliharude regulaatoriga saab kaupu millimeetrise täpsusega veoki laadimispinnale või riiulitele asetada ja koormaid kiiremini ning täpsemalt kohale asetada.

Linde Material Handlingu sardklaasist panoraamkatus

Sardklaasist panoraamkatus

Sardklaasist panoraamkatus tagab juhile vaba vaate ja kindla kaitse allakukkuvate koormate eest.

Linde Material Handlingu Dual-Command-juhthoob

Dual-Command-juhthoob

Dual-Command-juhthoob on juhikabiini tagaküljel asuv teine, tagurdamist hõlbustav juhtimiselement. Juht saab ühe käe mugavalt roolile jätta ja teisega tagurdamist juhtida.

Linde Material Handlingu sõidukipargi haldussüsteemi Linde connect juurdepääsukontroll

Juurdepääsukontroll

Sõidukipargi haldussüsteemiga Linde connect toimiv juurdepääsukontroll tagab, et tõstukeid kasutavad vaid volitatud isikud. Juhil tuleb end enne sõitu PIN-koodi või RFID-kaardiga tuvastada.

Linde Material Handlingu Linde BlueSpot™

Linde BlueSpot™

Optiline hoiatuslahendusLinde BlueSpot™annab lähenevast tõstukist märku valgussignaaliga.

Linde Material Handlingu Linde TruckSpot™

Linde TruckSpot™

Uuenduslik hoiatussüsteemTruckSpot™tugineb Linde BlueSpoti eelistele, mida on täiendatud tugevates kontrastvärvides suureformaadilise hoiatussümboliga.

Linde Material Handlingu akutõstuki E10 aku eemaldamine küljelt

Külgmine aku vahetus

Rullikutel aku küljelt eemaldamine võimaldab kiiret vahetamist, mis on eriti oluline töö korral mitmes vahetuses.

Panipaik

Tõstuki akupoolse külje suures panipaigas on ruumi töötarvikutele.

Küsi pakkumist