See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.
 • 0 - 2000 (kg)
 • 0 - 6216 (mm)

Product Overview L14 – L20

Võimas tõste

Kõrgete koormate täpne käitlus

Kaasaskäidavate virnastajate L14 – L20 võimsad 2,3 kW vahelduvvoolumootorid ja suur kandevõime suurendavad käitlusjõudlust. Need sobivad ideaalselt käitluseks kitsastes vahekäikudes või teenindusliftides. Valikuline lisatõste tagab suurema kliirensi. Tõstuk transpordib kuni 2000 kg koormad ohutult üle rampide ja ebatasasuste. Tundlik tõstemasti juhtimissüsteem OptiLift hõlbustab käitlust, sest kõik tõsteliikumised toimuvad väga täpselt. Valikuliselt on tõstukil ka Linde Load Management, mis arvutab koorma tegeliku kaalu ja kõrguse.

Omadused

Turvalisus

Tõstemasti saab tõsta vaid ülesviidud juhtsanga korral. Selle tagab funktsioon Linde SafetyLift. Sõiduk kohandab juhi ja tõstuki vahelisest kaugusest olenevalt automaatselt kiirust. Määravaks on juhtsanga kalle. Alati, kui juht viib juhtsanga ülemisse või alumisse lõppasendisse, aktiveerib tõstuk elektromagnetilise pidurisüsteemi. Lõppasendi ees olev kerge takistus välistab juhusliku pidurdamise. Valikuline Linde Load ei kuva ainult koorma kaalu, vaid hoiatab ka ülemäärase koorma eest.

 • Sõidukiiruse automaatne kohandamine
 • Lõppasendi takistus välistab juhusliku pidurdamise
 • Linde Load Management hoiatab nimikandevõimele liginemisel või selle ületamisel

Ergonoomilisus

Kõik juhtimiselemendid on juhtsanga peas ergonoomilise paigutusega ja intuitiivselt käepärast. See hõlbustab igapäevast tööd. Sama kehtib elektrilise servojuhtimise kohta. See võimaldab juhil jõudu pingutamata manööverdada. Suurtes panipaikades on ruumi tööseadmetele, nt skannerile.

 • Linde Load Control tundlikuks ja täpseks koormakäitluseks
 • Elektriline juhtimissüsteem tagab mugava sõitmise
 • Kahvli sujuv allaviimine funktsiooniga Soft Landing
 • Suured panipaigad

Käitlus

1400–2000 kg laadimismaht ja võimas 2,3 kW vahelduvvoolumootor tagavad tõhusad käitlustoimingud. Tugev raam tagab kaasaskäidavate virnastajate suure jääkkandevõime. OptiLifti kasutamine võimaldab koormaid väga täpselt liigutada. Soft Landing viib kahvli ettevaatlikult alla. Mitmeid käitlustoiminguid hõlbustab ka valikuline Linde Load Management. See näitab kaalu +/–50 kg täpsusega.

 • Võimas 2,3 kW vahelduvvoolumootor
 • Roomesõidu nupp ohutuks manööverdamiseks kitsas ruumis
 • Linde Load Management reguleerib kiirust koorma kaalu ja kõrguse põhiselt
 • Sõidukiiruse kohandamine kurvisõidul

Hooldus

Tugeva konstruktsiooniga komponendid, stabiilne raam ja hooldusvaba vahelduvvoolumootor tagavad pikad hooldevälbad ja väiksed käituskulud. Mootor on ehitatud täiesti niiskus- ja tolmukindlaks. Neid tõstukeid saab ka intensiivse rakenduse korral pikka aega kasutada. Suur värviekraan annab hooldustehnikule ja juhile kiire ülevaate töötundidest, aku mahtuvusest ja hooldusolekust.

 • Multifunktsionaalne värviekraan kuvab koormakaalu, töötundide, hoolduse, aku laetusastme ja sisevigade koodide näidu Hooldusvaba, kapseldatud 2,3 kW vahelduvvoolumootor
 • CAN-siini tehnoloogia
 • Tugev raam tagab suure jääkkandevõime

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Lift Travel speed, with/without load Turning radius Battery voltage/rated capacity (5h)
L14 1,4 (t) 2844 (mm) 6 / 6 km/h 1527 (mm) 24 / 250 (V)/(Ah) o. kWh
L16 1,6 (t) 2844 (mm) 6 / 6 km/h 1527 (mm) 24 / 250 (V)/(Ah) o. kWh
L20 2,0 (t) 2684 (mm) 6 / 6 km/h 1642 (mm) 24 / 375 (V)/(Ah) o. kWh

Erivarustus

Lisatõste

Lisatõstega tagatud suur kliirens võimaldab ka tõusudel ja ebatasasel põrandal mängleva kergusega manööverdada. Lisatõstega tõstetakse vaid tõstuki koormaratta tugesid.

Külmlao versioon kuni –35 °C

Külmlao versioon tagab virnastaja täieliku töövalmiduse ja võimsuse ka temperatuuril –35 °C.

Koormakaitsevõre

Koormakaitsevõre ei lase koormal ülestõstetud koormaaluse korral taha libiseda ja juhile peale kukkuda.

Lift-Speed-Booster

Palju tõstmist nõudvateks rakendusteks on olemas valikuline funktsioon Lift-Speed-Booster. See võimaldab koormata olekus tõstekiirust 40% suurendada.

Küljelt toimuv akuvahetus

Rullikutel aku küljelt eemaldamine võimaldab kiiret vahetamist, mis on eriti tähtis töö korral mitmes vahetuses.

Paindlik tõstemasti kõrgus

Erisugustele kasutusnõuetele vastamiseks on saadaval standard-, Duplex- ja Triplex-mastid. Suuremate tõstekõrguste jaoks on olemas Duplex-mast. See mast on täiendava sisemise mastiprofiiliga, mis suurendab tõstuki tõstekõrgust ligi kaks korda. Triplex-mastil on kaks üksteise sees olevat sisemist mastiprofiili. Selle tõstekõrgus vastab välismasti peaaegu kolmekordsele kõrgusele.

Tandem-tugiratas

Koormatavad tandem-tugirattad suurendavad stabiilsust nt ebatasaste põrandate, pikkade vahemaade või äärmusliku kuumuse korral.

Küsi pakkumist