See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.
 • 0 - 2000 (kg)
 • 0 - 2424 (mm)

Product Overview D12 HP AP

Võimas universaal

Paindlik, võimas, kaks alust

D12 HP AP kahe aluse virnastajad on võimekad veokid kuni kahe kaubaaluse vedamiseks korraga. Nende tugev külg on mitmetasandiliste veokite laadimine ja mahalaadimine, kaupade kiire ladustamine ja kättesaamine ja komplekteerimine. Tänu kokkupandavale juhiplatvormile saab neid kasutada nii jalgsi- kui sõidurežiimis. Kokkupandud platvormiga on need eriti manööverdavad ja sobivad ideaalselt kitsastesse oludesse. Alla klapitud platvormiga sobivad need ideaalselt tõhusaks transpordiks keskmistel ja pikkadel distantsidel. Juhiplatvorm on veermikust lahutatud ja täielikult vedrustatud, mis parandab juhi mugavust ja ergonoomikat. Uudne rullikrataste süsteem tagab alati, kõigi käsitsemisülesannete puhul maksimaalse stabiilsuse. Suure jõudlusega mudelina parandab D12 HP AP käsitsemisjõudlust suurte sõidu- ja tõstekiiruste kaudu. Linde OptiLift abisüsteem tagab äärmiselt täpse koormakäsitsemise ja suurendab lisaks töökiirust.

Omadused

Ohutus

Transpordi ajal kaitsevad D12 HP AP kokkupandavad külgtalad juhti vigastuste eest. Täiendava ohutuse loovad erilise ehitusega juhiplatvorm ja roolisüsteem, mis hoiavad juhi keha alati sõiduki piirjoonte vahel. Pööretel reguleerib Linde Curve Assist süsteem automaatselt kiirust vastavalt roolimisnurgale ja hoiab ära riskantsed manöövrid. Niipea, kui juht lõpetab juhthoova kasutamise, seiskub sõiduk automaatselt (surnud mehe lüliti). Pehme maandumise funktsioon laseb sõiduki kahvlil maapinda puudutada kergelt. See tagab, et koorem ei saa mingil moel viga. Lisavarustusena on saadaval mitmesuguse kõrgusega koorma tagatoed, mis kaitsevad juhti koorma tagasilibisemise eest.

 • Kokkupandavad külgtalad
 • Kiiruse reguleerimine pööretel
 • Tundlik surnud mehe lüliti
 • Pehme maandumise funktsioon koorma kaitseks
 • Erineva kõrgusega koorma tagatoed

Ergonoomika

Nii D12 HP AP kokkupandav juhtimisplatvorm kui juhthoob on veermikust lahutatud ja täielikult vedrustatud. See kaitseb juhti löökide ja vibratsiooni eest nii sõidu- kui jalgsirežiimis. Elektriline roolivõimendi võimaldab sõidukiga kergesti manööverdada ka kitsastes, keerulistes kohtades. Selleks reguleeritakse sõidukiirust ja roolimistakistust automaatselt ja pidevalt vastavalt roolimisnurgale. D12 HP AP kasutab ka Linde OptiLift abisüsteemi. Selle abil teeb juht kõik tõsteliikumised täpselt ja vaistlikult, mistõttu koorma käsitsemine on ühtaegu kiire ja maksimaalselt ergonoomiline. Mitmeotstarbeline ekraan näitab kogu asjakohast teavet sõiduki seisundi kohta. Aku kaane disain jätab piisavalt ruumi töövahenditele nagu pakkepaber, kindad või kirjatarbed.

 • Täielikult lahutatud juhiplatvorm
 • Elektriline roolivõimendi
 • Linde OptiLift abisüsteem
 • Sõiduki kiiruse reguleerimine
 • Mitmeotstarbeline ekraan

Juhitavus

Kokkupandava juhiplatvormiga saab D12 HP AP kasutada nii sõidu- kui jalgsirežiimis. Kokkupandud platvormiga on need eriti manööverdavad ja sobivad ideaalselt kitsastesse kohtadesse. Suure jõudlusega sõidukitena on neil võimas 3 kW 3-faasiline vahelduvvoolu asünkroonmootor, mis pakub head kiirendust ja tippkiirust kuni 14 km/h (ilma koormata). Topeltkoormaga on võimalik kuni 7,5 km/h. Võimas tõstemootor tagab kiirema tõsteliikumise. Lisavarustuses Linde Speed Management abisüsteem annab rohkem võimsust kahe kaubaaluse käsitsemisel. 5-punkti konfiguratsioon, kus lisavarustuses on mõlemal küljel elektriliselt juhitavad ja hüdrauliliselt käitatavad rullikrattad ning keskpaigutusega veoratas, pakub püsivat haardumist ja stabiilsust, eriti rampidel ja ebatasasel pinnal sõites. Juhthooval asuv ergonoomiline topeltkäepide pakub kõiki olulisi sõiduki funktsioone. D12 HP AP on saadaval uue põlvkonna liitiumioonakudega, millele saab lisada tõhusamaks laadimise korraldamiseks pardalaaduri. Kolm sõltumatut pidurisüsteemi tagavad juhi ja koorma ohutuse. Paigaltvõtuabi väldib soovimatu tagasiveeremise kaldpindadel.

 • Võimalik nii jalgsi- kui sõidurežiim
 • Suur sõidu- ja tõstekiirus
 • Linde Speed Management aitab kahe aluse laadimisel
 • 5-punkti konfiguratsioon suurendab stabiilsust
 • Uue põlvkonna liitiumioonakud

Hooldus

Hooldusvaba 3 kW kolmefaasilise mootori tõttu on D12 HP AP alati kasutatav. See tähendab pikki hooldusvälpasid ja püsivalt madalat hoolduskulu. Tugevad kattedetailid ja stabiilne veermik tagavad vastupidavuse ka rasketes töötingimustes. Sõiduk töötati välja hooldatava ehituse põhimõttel. See tähendab, et hooldustehnikutel on kiire juurdepääs kõigile olulistele komponentidele. Innovatiivse CAN-siini kaudu on neil juurdepääs kõigile sõidukiandmetele pistiku kaudu ühendatava diagnostikaseadmega. Elektrilis-elektrooniline arhitektuur võimaldab tarkvarauuendusi ja uusi funktsioone installida sõidukitele eemalt igal ajal, kui sellel on lisavarustuses andmesideseade.

 • Hooldusvaba mootor
 • Tugev ehitus
 • CAN-siini arhitektuur
 • Lihtsalt ligipääsetavad komponendid
 • Kaasaegne E/E arhitektuur

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Lift Travel speed, with/without load Turning radius Battery voltage/rated capacity (5h)
D12 HP AP 1,2 / 1,0/1,0 / 2,0 (t) 2424 (mm) 11 / 14 km/h 2194 / 2264 (mm) 24 / 375 (V)/(Ah) o. kWh

Erivarustus

Kiiruse haldamine

Kahe alusega töötamisel reguleerib Linde Speed Management sõiduki kiirust sõltuvalt koorma kaalust ja tõstekõrgusest, tagades nii maksimaalse jõudluse ja ohutuse.

Erinevad masti kõrgused

Saadaval on mitmesugused masti liigid ja kõrgused. Sõidukit saab seega kohandada täpselt soovitud kasutusalale.

Li-ION tehnoloogia

Lisaks klassikalistele pliiakudele in saadaval ka uue põlvkonna liitiumioonakud.

Mehaanilise vedrustusega, hüdraulilise amortisaatoriga rullikrattad

Need loovad püsiva kontakti maapinnaga ja optimaalse stabiilse tasakaalu ja haardumise kõigis olukordades.

Koorma tagapiire

Eri kõrgusega koorma tagapiirded tagavad, et koormad ei libise tahapoole ega kuku kahvli tõstmisel juhile peale.

Külmlao versioon

Külmlao versioon tagab tõstuki täieliku käideldavuse ja jõudluse temperatuuril kuni miinus 35 °C.

Küsi pakkumist