See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.
 • 0 - 2000 (kg)
 • 0 - 2424 (mm)

Product Overview D12 HP SP

Kahe aluse toiteplokk

Tippjõudlus parimaks kaubakäsitsemiseks

D12 HP SP elektrilised kahe aluse virnastajad on suure jõudlusega tõstukid, mis suudavad samal ajal peale võtta ja vedada kahte kaubaalust. Need sobivad tõhusaks mitmetasandiliste kaubaveokite peale- ja mahalaadimiseks, ladustamiseks ja pealevõtmiseks, kiireks transpordiks ja vahel komplekteerimiseks. Suure jõudlusega versioonina pakub D12 HP SP maksimaalse sooritusvõime nimel suurt sõidu- ja tõstekiirust. Linde OptiLift abisüsteem tagab täpse koormakäsitsemise ja suurendab seega lisaks töökiirust. Rullikratastega 5-punkti konfiguratsioon tagab igal ajal maksimaalse stabiilsuse. Kaitseks kokkupõrke korral on juhid ümbritsetud terasest barjääriga. Koos Linde e-juhi innovatiivse juhtimiskontseptsiooniga tagab ainulaadne 45° seisuasend ergonoomilise kehaasendi ja ideaalse nähtavuse ümberringi. Paremaks manööverdamiseks kitsastes kohtades on lisavarustusena saadaval lühendatud, liitiumioonakudega tõstukiversioon.

Omadused

Ohutus

D12 HP SP fikseeritud juhiplatvormi ümbritseb tagapool tugev puusakõrgune terasbarjäär, mis kaitseb juhti kokkupõrke korral vigastuste eest. Juhiplatvormi spetsiaalse konstruktsiooni tõttu jääb juhi keha alati sõiduki piirjoonte sisse, mis väldib vigastusi. Lisakaitset pakub jalgade tuvastus. See registreerib juhi jalgade lahkumise platvormilt ja seiskab sõiduki automaatselt. Lai mast tagab koorma hea nähtavuse, mis parandab märgatavalt ohutust kaupade käsitsemisel. Koorma terviklikkuse tagab pehme maandumise funktsioon, mis aitab kahvlil maad õrnalt puudutada. Tänu Linde integreeritud Curve Assist funktsioonile reguleerib sõiduk õnnetuste vältimiseks automaatselt kiirust pööretel. Kui juht laseb juhthoovast lahti, seiskub tõstuk automaatselt.

 • Tugev terasbarjäär kaitsekilbiks
 • Jalgade tuvastus juhi kaitseks
 • Sõiduki kiiruse reguleerimine pööretel
 • Optimaalne nähtavus läbi masti
 • Pehme maandumise funktsioon koorma kaitseks

Ergonoomika

Täpsed tõsteliigutused on koorma käsitsemise ergonoomika alus. Selleks kasutab D12 HP SP Linde OptiLifti. Juhi platvorm ja juhthoob on veermikust täielikult lahutatud ja täielikult vedrustatud. See neelab vibratsiooni ja lööke ning tagab mugava, pingevaba töö. Samas saab reguleeritava kõrgusega rooli kohandada juhi füüsilistele nõudmistele. Elektrilise roolivõimendi tõttu ei nõua manööverdamine suuremat pingutust. Sõidukiirust ja roolimistakistust reguleeritakse automaatselt ja pidevalt vastavalt roolimisnurgale. D12 HP SP puhul seisab juht kahvli suhtes 45° nurga all. See annab hea vaate ümbritsevale mis tahes sõidusuunas ilma selga ja kaela liigse keerutamiseta pingutamata. Tellimisel saab sõiduki varustada innovatiivse Linde e-juhi juhtimissüsteemiga. See on optimeeritud 45° seisuasendile, sisaldab kõiki tähtsaid juhtfunktsioone ja on juhitav ühe käega. Mitmeotstarbeline ekraan annab juhile kogu tähtsa teabe.

 • Linde OptiLift abisüsteem
 • Täielikult lahutatud ja vedrustatud juhiplatvorm
 • Elektriline roolivõimendi
 • Ainulaadne Linde e-juhi põhimõte 45° sõiduasendiga
 • Mitmeotstarbeline ekraan

Juhitavus

Suure jõudlusega D12 HP SP mudelid saavutavad ilma koormata tippkiiruse 14 km/h. Kahe kaubaalusega sõites lubab võimas 3 kW 3-faasiline vahelduvvoolu asünkroonmootor kiirust kuni 7,5 km/h. Võimas tõstemootor annab koorma tõstmisel ja langetamisel suurema kiiruse, mis parandab märgatavalt kaubaaluste käsitsemise jõudlust. Kahe aluse laadimisel parema jõudluse saavutamiseks saab D12 HP SP varustada Linde Speed Management funktsiooniga. Paigaltvõtuabi väldib soovimatu tagasiveeremise kaldpindadel. 5-punkti konfiguratsioon, kus lisavarustuses on mõlemal küljel elektriliselt juhitavad ja hüdrauliliselt käitatavad rullikrattad ning keskpaigutusega veoratas, pakub püsivat haardumist ja stabiilsust, eriti rampidel ja ebatasasel pinnal sõites. D12 HP SP saab varustada ka uue põlvkonna liitiumioonakudega. mille jaoks on olemas ka sobib pardalaadur. Lisaks pakutakse lühema akuruumiga tõstukeid koos 6 kWh liitiumioonakuga. Lühem teljevahe vähendab pöörderaadiust ja teeb sõiduki ideaalseks kitsastes kohtades kasutamisel.

 • Suur sõidu- ja tõstekiirus
 • Võimas 3 kW kolmefaasiline mootor
 • Linde Speed Management aitab kahe aluse laadimisel
 • 5-punkti konfiguratsioon suurendab stabiilsust
 • Lühike akuruum tagab väiksema pöörderaadiuse

Hooldus

D12 HP SP elektrimootor on kaasaegse vahelduvvoolutehnoloogia tõttu hooldusvaba, tagab suure käideldavuse ja minimaalsed hoolduskulud. Tugevad kattedetailid ja stabiilne veermik tagavad töökindluse ka rasketes töötingimustes. Sõiduk töötati välja hooldatava ehituse põhimõttel. See tähendab, et hooldustehnikutel on kiire juurdepääs kõigile olulistele komponentidele. CAN-siinil pääseb diagnostikaliitmiku kaudu ligi kõigile sõidukiandmetele. Tõstuki kaasaegne elektrilis-elektrooniline arhitektuur võimaldab tarkvarauuendusi ja uusi funktsioone installida sõidukitele eemalt igal ajal, kui sellel on lisavarustuses andmesideseade.

 • Hooldusvaba mootor
 • Tugev ehitus
 • Diagnostika CAN-siini kaudu
 • Lihtsalt ligipääsetavad komponendid
 • Kaasaegne E/E arhitektuur

Videod ja pildid

D12 HP SP

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Lift Travel speed, with/without load Turning radius Battery voltage/rated capacity (5h)
D12 HP SP 1,2 / 1,0/1,0 / 2,0 (t) 2424 (mm) 11 / 14 km/h 2221 / 2291 (mm) 24 / 375 (V)/(Ah) o. kWh

Erivarustus

Liitiumioontehnoloogia

Lisaks klassikalistele pliiakudele in saadaval ka uue põlvkonna liitiumioonakud.

Rool

Sõidukil on kas standardne topelt käepide või Linde e-juhi roolimispõhimõte, kus käepide on optimeeritud 45° asendile ja seda saab kasutada ühe käega.

Kiiruse tsoonimine

Tarkvarapõhises kiiruse haldamise süsteemis connect:zi saab luua eri ohutustsoone, kus kiirust reguleeritakse automaatselt.

Külmlao versioon

Külmlao versioon tagab tõstuki täieliku käideldavuse ja jõudluse temperatuuril kuni miinus 35 °C.

Jalgade tuvastamine

Jalaandur registreerib juhi jalgade lahkumise seisuplatvormilt. Vastavalt vähendatakse sõidukiirust kuni sõiduki täieliku peatumiseni.

Linde BlueSpot™

Linde BlueSpot™ suurendab kasutamisohutust, sest LED-tuli muudab sõiduki nähtavaks ka siis, kui seda kuulda ei ole.

Kiiruse haldamine

Kahe alusega töötamisel reguleerib Linde Speed Management sõiduki kiirust sõltuvalt koorma kaalust ja tõstekõrgusest, tagades nii maksimaalse jõudluse ja ohutuse.

Küsi pakkumist