See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.
 • 0 - 1600 (kg)
 • 0 - 4266 (mm)

Product Overview L06 – L16 AC

Mitmekülgne jõumees

Dünaamilise koormakäitluse osav ja võimas abimees

Seeria L06 – L16 AC kõrglao vastukaalutõstukid on tõhus käitluslahendus väikeste ja keskmiste koormate virnastamiseks ja transportimiseks. See seeria on abiks, kui koormaratta toega tõstukile ruumi napib või kui akutõstuki jaoks on vahemaa liiga lühike. Tänu täpsele ja dünaamilisele servojuhtimisele on L06 – L16 AC väga hea manööverdatavusega ja mitmeti kasutatav. Tõstukite ISO-standardile vastavad kahvliharud tõstavad igat tüüpi kaubaaluseid. Pikk ja madalal asetsev juhtsang jätab juhi ja raami vahele piisava ohutuskauguse. Turvalisust suurendavad ka kiiruse automaatne kohandumine kurvides ja koorma hea nähtavus.

Omadused

Turvalisus

L06 – L16 AC pikk, madalal asetsev juhtsang jätab juhi ja raami vahele piisava ohutuskauguse. Juhtsanga käepideme eridisain kaitseb juhi käsi. Tõstuki madal raam ei lase juhil jalgu tõstuki alla jätta. Kurvides kohandab tõstuk ümbermineku vältimiseks automaatselt kiirust. Juhtsanga juhtkonsooli vabastamisel pidurdab L06 – L16 AC kohe automaatselt. Hõlpsalt ligipääsetav turvalüliti katkestab kõik vooluahelad ja aktiveerib kohe elektromehaanilise piduri.

 • Pikk juhtsang tagab ohutuskauguse
 • Käepideme eridisain kaitseb käsi
 • Automaatne kiiruse kohandamine kurvides
 • Automaatne pidurdamine juhtsüsteemi vabastamisel
 • Hõlpsalt ligipääsetav turvalüliti

Ergonoomilisus

Kõik, ka tõstemasti liikumisega seotud juhtimiselemendid on ergonoomiliselt koos juhtsanga peas. Tõstuki täpset ja mugavat käsitsemist võimaldavat kahe käepidemega juhtimissüsteemi saab kasutada mõlema käega. Juhtkonsooli kõik klahvid on vabalt ligipääsetavad ja nende lülitamiseks piisab sõrmeotsaga vajutamisest. Kõiki funktsioone saab vabalt kasutada ka paksude kinnastega. Pika juhtsangaga saab tõstukeid hõlpsalt sõidutada ja kitsastes ruumioludes mugavalt manööverdada. L06 – L16 AC-l on töövahendite, nagu skanneri, kinnaste ja pliiatsite, jaoks suur panipaik. Spetsiaalne hoiderakis võimaldab paigaldada DIN A4 dokumendihoidja.

 • Juhtimiselemendid ergonoomilise juhtsanga peas
 • Pikk juhtsang hõlpsaks manööverdamiseks
 • Tõstemasti mugav juhtimine käepidemest
 • Suur panipaik töövahenditele

Käitlus

Dünaamilise ja täpse servojuhtimisega tõstukid L06 – L16 AC on väga hea manööverdatavusega, mis hõlbustab oluliselt koormakäitlust kitsastes ruumioludes. Tõstuki kiirust saab juhtida juhtsanga kaldenurgaga. L06 – L16 AC seeria tõstukite ISO-standardile vastavad kahvlid tõstavad igat tüüpi kaubaaluseid ja võrkkaste. Kompaktne ja võimas 2,3 kW vahelduvvooluajam tagab kiiruse kuni 6 km/h. Kohaltvõtuabi ei lase kallakutel tagasi veereda. Standard-, Duplex- ja Triplex-mastide lai valik tagab suure, 600–2000 kg jääkkandevõime.

 • Servojuhtimine tagab hea manööverdatavuse
 • ISO-kahvlid igat liiki kaubaalustele
 • Kompaktne ja võimas 2,3 kW vahelduvvooluajam
 • Suur jääkkandevõime

Hooldus

Multifunktsionaalne näidik annab teavet tõstuki kõigi oluliste parameetrite kohta. Sel on ka kasulikud lisafunktsioonid, nt hooldusnäit, aku laetusaste, töötundide loendur ja alarm. Hooldustehnik saab CAN-siini ühenduse abil kõik tõstukiandmed hooldusarvutisse kanda ning neid seejärel vaadata ja analüüsida. L06 – L16 AC ehitus tagab tõstuki põhikomponentide vaba ligipääsetavuse. Vahelduvvooluajami hooldusvaba tehnoloogia võimaldab kuni 1000 töötunniseid hooldevälpasid.

 • Digitaalne multifunktsionaalne näidik
 • Tõstukiandmete edastus CAN-siini ühendusega
 • Tõstuki oluliste komponentide hõlbus ligipääsetavus
 • Hooldusvaba vahelduvvooluajam
 • Pikad hooldevälbad

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Lift Travel speed, with/without load Turning radius Battery voltage/rated capacity (5h)
L06AC 0,6 (t) 1924 (mm) 5 / 6 km/h 1324 (mm) 24 / 345/375 (V)/(Ah) o. kWh
L10AC 1,0 (t) 1924 (mm) 5 / 6 km/h 1674 (mm) 24 / 345/375 (V)/(Ah) o. kWh
L12AC 1,2 (t) 1924 (mm) 5 / 6 km/h 1674 (mm) 24 / 345/375 (V)/(Ah) o. kWh
L16AC 1,6 (t) 1844 (mm) 5 / 6 km/h 2036 (mm) 24 / 460/500 (V)/(Ah) o. kWh

Erivarustus

Linde Material Handlingu virnastaja panipaigad

Andmeterminali või vöötkoodilugeja panipaik

Laiad ja sügavad panipaigad sobivad andmeterminali ja vöötkoodilugeja, aga ka kilerullide, kinnaste ja kirjutustarvete paigutamiseks.

Külmlao versioon –35 °C

Külmlao versioon tagab virnastaja täieliku töövalmiduse ja võimsuse ka temperatuuril –35 °C.

Lift Speed Booster

Palju tõstmist nõudvateks rakendusteks on olemas valikuline funktsioon Lift-Speed-Booster, mis võimaldab tõstekiirust 33% suurendada.

Linde Material Handlingu kallutatava mastiga virnastajad

Kallutatav mast (+1°/–6°)

Tõstemasti kalde juhtimine (saadaval tõstukitele L10/12/16 AC) on eriti soovitatav kaubaaluste, rullide ja pappkastide transportimise puhul. Ettekalle aitab koormat peale võtta ja tahakalle hõlbustab transportimist. Kallutatud masti korral ei libise koorem pidurdamisel enam nii kergelt kahvlilt maha.

Linde Material Handlingu virnastaja küljelt toimuv akuvahetus

Küljelt toimuv akuvahetus

Rullikutel aku küljepealne eemaldamine võimaldab kiiret vahetamist, mis on eriti tähtis töö korral mitmes vahetuses. Akuruumi rullkonveieriga tagatud küljepealsel akuvahetusel on abiks hoob, mille abil saab aku (3 & 4 PzS) vahetusraamile või -kärule tõmmata.

Linde Material Handlingu virnastajad kahvlikanduri funktsiooniga Soft-Landing

Kahvlikanduri Soft-Landing-funktsioon

Pehme maandumise funktsioon ei lase koormat järsult maha panna ja väldib sellest tulenevaid kahjustusi. Funktsioon vähendab enne põrandani jõudmist automaatselt langetuskiirust ja viib koorma sujuvalt alla.

Küsi pakkumist