See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.

Rakendus Linde Truck Call

Tellimuste ja sõitude kiire koordineerimine
Töötavate tõstukitega laohall

Sõidutellimuste tõhusam haldamine

Veok jääb liiklusolude tõttu hiljaks või lattu jõuab planeerimata tarne. Nüüd on vaja kiirelt maha laadida. Vaja on teada, kus on selle koorma jaoks lähim vaba tõstuk. Aeglane sideahel pikendab sageli hilinemist veelgi ja lisab tühisõite.

Eeldused

Linde Truck Call rakenduse jaoks:

  • nutitelefon või tahvelarvuti
  • Android® 4.1 (Jelly Bean) või uuem
  • internetiühendus

Linde Truck Call veebiportaali jaoks:

  • arvuti või tahvelarvuti
  • kaasaegne veebilehitseja (nt Google Chrome, Firefox, MS Edge)
  • internetiühendus

Lahenduseks on rakendus Linde Truck Call. See võimaldab vahetusevanematel sõidutellimused nutitelefoni või tahvelarvuti vahendusel mugavalt ja tõhusalt süsteemi kanda ning määrata pakilisus. Seejärel teavitab rakendus kõiki saadaolevaid juhte. Kui üks juhtidest võtab tellimuse veebis vastu, siis kaob see süsteemist. Sõidu lõpetamisel saab vahetusevanem teate. Tellimust täpsustatakse piltide, dokumentide ja kommentaaridega. Selleks, et kohandada rakendus erinevate firmade sõidukiparkide vajadustele vastavaks, saab vahetusevanem portaalis või rakenduses luua oma tõstukid kohase varustuse ja omadustega. Rakendus paigaldatakse paralleelselt juhtide nutitelefonidesse.

Tõstuk veoki mahalaadimisel

Linde Truck Call võimaldab vahetusevanemal korraldada oma logistikatellimusi mugavalt ja kiirelt nutitelefonist.

Eeliste ülevaade

Tõhusus

Rakendus lühendab vahetusevanema ja juhi vahelist sideahelat. See võimaldab vältida tühisõite ja koormata sõidukiparki optimaalselt.

Kasutajasõbralikkus

Rakendusega saab tellimusi mugavalt luua ja töödelda, ka teel olles. Siiski tagab tellimuste tähtsuse järjekorda seadmise ning piltide ja dokumentide lisamise võimalus põhjaliku suhtluse.

Saadavus

Rakendusega saab määrata tellimused täpselt õigetele tõstukitele. Samas annab see lihtsa ülevaate kõigist lahtistest, jooksvatest ja lõpetatud tellimustest.

Rakenduse funktsioonid

Linde Truck Call rakendusega telefoniekraan

1. Tellimuse loomine

Vahetusevanem kannab oma tellimuse rakendusse. Ta sisestab kauba asukoha ja mahalaadimise koha ning määrab tellimuse pakilisuse ja ajaakna.

Linde Truck Call rakendusega telefoniekraan

2. Tellimuse andmine

Sisestatud tellimus edastatakse kõigile juhtidele. Kui üks juht võtab tellimuse vastu, siis ei ole see enam teistele nähtav.

Linde Truck Call rakendusega telefoniekraan

3. Lahtine sõidutellimus

Vahetusevanem saab rakenduses loendi kõigist lahtistest, jooksvatest ja lõpetatud tellimustest. Ta saab ülevaate ka sellest, kes parajasti millist tellimust täidab.

Linde Truck Call rakendusega telefoniekraan

4. Täidetud sõidutellimus

Kui sõidutellimus on täidetud, siis juht kinnitab selle rakenduses. Vahetusevanem saab automaatse kinnituse koos teabega, et juht on jälle kättesaadav.