See brauser on aegunud. Meie veebisaidi täielikuks kasutamiseks palun lülitage üle teisele brauserile.
 • 0 - 2500 (kg)
 • 0 - 125 (mm)

Aluseteisaldajad T20 – T25 FP

Väle multitalent

Paindlik ka väga kitsas ruumis

Kaubaaluse tõstuki T20 – T25 FP tugevused ilmnevad kitsastes oludes. Raami 720 mm laius ja täpne roolivõimendi tagavad maksimaalse manööverdatavuse ka väga kitsas ruumis. Seetõttu sobib see eelkõige veokite laadimiseks. Kuni 14 km/h (valikuline) sõitev T20 – T25 FP tagab koormate kiire ja tõhusa transpordi keskmiste vahemaade korral, teisaldades vaevata 2000 kuni 2500 kg koormaid. Madalale ulatuv tugevast terasest põll kaitseb juhti igas sõidusituatsioonis, valikvarustuse täisvedrustusega juhikoht vähendab vibratsioonist ja põrutustest tingitud keha koormust.

Omadused

Turvalisus

Kaubaaluse tõstuki T20 – T25 FP massiivne põrandani ulatuv teraspõll kaitseb juhti kergete kokkupõrgete eest. Kompaktne disain tagab, et juhi keha jääb roolimise ajal turvaliselt raami kontuuridesse ning ta ei sea end tarbetult ohtu. Sõltumatud pidurisüsteemid kaitsevad juhti ja kaupa igas sõiduolukorras, kusjuures juhiplatvormi kogu pealispind toimib turvalülitina. Juhi lahkumisel tõstukist rakendub automaatne pidurisüsteem. Kurvisõidul kohandab tõstuk kiirust ja hoiab ära võimaliku ümbermineku.

 • Juhti kaitsev teraspõll
 • Sõltumatud pidurisüsteemid
 • Turvalüliti funktsiooniga juhiplatvorm
 • Kiiruse kohandamine kurvides

Ergonoomilisus

Kuna T20 – T25 FP ergonoomilise juhtkäepideme kõiki juhtimiselemente saab kasutada mõlema käega, on käitlus kaubaaluse tõstukiga eriti mugav ja täpne. Juhtkäepideme kõrgus on reguleeritav, seda saab seadistada täpselt vastavalt juhi individuaalsetele vajadustele. Polsterdatud seljatugi lisab mugavust ja võimaldab juhil töötada kestvalt mugavas ja pingevabas asendis. Valikvarustuse täisvedrustusega juhikoht kaitseb juhti vibratsioonist ja põrutustest tingitud koormuse eest. Suured panipaigad hõlbustavad juhi tööd, sest neis on oluliste tarvikute jaoks piisavalt ruumi.

 • Ergonoomiline reguleeritava kõrgusega juhtkäepide
 • Polsterdatud seljatugi
 • Täisvedrustusega juhikabiin
 • Suured panipaigad töötarvikute jaoks

Käitlus

Tänu kompaktsele, vaid 720 mm laiusele raamile ja elektrilisele roolivõimendile on kaubaaluse tõstuk T20 – T25 FP äärmiselt paindlik. See võimaldab täpseid manöövreid isegi väga kitsas ruumis. Tõstuk võib seejuures vedada 2000–2500 kg raskuseid koormaid. Võimas hooldusvaba 2,3 kW mootor tagab nobeda kiirenduse. Koos koormaga võib T20 – T25 FP saavutatav tippkiirus olla 12 km/h, ilma koormata isegi 14 km/h. Selliste omadustega kaubaaluse tõstuk sobib eelkõige kaubaaluste kiireks transportimiseks, aga ka hoogsaks veokite laadimiseks. Valikvarustusse kuuluvad külgmised tugirattad tagavad optimaalse veojõu ja stabiilsuse.

 • Suur paindlikus
 • Kompaktne võimas mootor
 • Tippkiirus kuni 14 km/h
 • Tugev kiirendus

Hooldus

CAN-siini ühendus võimaldab T20 – T25 FP süsteemiandmeid sülearvutis kiirelt ja usaldusväärselt analüüsida. Võimaldamaks tehnikul teha hooldustöid mugavalt ja viivitusteta, on tõstuki kõik tähtsad komponendid hõlpsalt ligipääsetavad. Vahelduvvooluajami hooldusvaba tehnoloogia tagab pikad hooldusvälbad ja tõstukite suure kasutatavuse. Lisavarustusena saadav digitaalne näidikuplokk tagab, et T20 – T25 FP juhil on tõstuki kogu teave alati silma all.

 • CAN-siini ühendusega tagatud kiirdiagnostika
 • Hooldusvaba ajamitehnoloogia
 • Mugav hooldusligipääs
 • Tõstuki suur kasutatavus

Tehnilised andmed

Model Load capacity/Load Lift Travel speed, with/without load Turning radius Battery voltage/rated capacity (5h)
T20FP 2,0 (t) 125 (mm) 10 / 12 km/h 2095 / 2165 (mm) 24 / 345/375 (V)/(Ah) o. kWh
T25FP 2,5 (t) 125 (mm) 10 / 12 km/h 2095 / 2165 (mm) 24 / 345/375 (V)/(Ah) o. kWh

Erivarustus

Linde Material Handlingu sõidukipargi haldustarkvara connect: annab muuhulgas teavet sõidukipargi kasutuse ja tarbimisandmete kohta.

Sõidukipargi haldus

Kes ja kuidas üksikuid tõstukeid kasutab? Millised on tõstukite tarbimisandmed ja kas igaüks on sõiduvalmis? Linde sõidukipargi haldussüsteemi connect: tark- ja riistvaraga saab vastused.

Linde Material Handlingu liitiumioonaku

Liitiumioontehnoloogia

Uuenduslikud Linde liitiumioonakud võimaldavad tõstukeid märksa kiiremini uuesti täis laadida ja töö ajal vahelaadida.

Ebatasasused ühtlustatakse, Linde Material Handlingu tõstuki stabiilsus säilib.

Tasemeühtlustus

Süsteem kompenseerib aluspinna ebatasasused ja hoiab kõik rattad põrandaga pidevas kontaktis. See võimaldab säilitada tõstuki stabiilsuse.

Linde Material Handlingu Linde BlueSpot™ teeb tõstuki helivabalt märgatavaks.

BlueSpot™

Sõidutee hoiatussüsteem LindeBlueSpot™suurendab töö turvalisust, sest LED-tuli teeb tõstuki helivabalt märgatavaks.

Koormakaitsevõre

Erinevates suurustes saadaolev koormakaitsevõre tagab juhile täiendava kaitse, sest teeb koorma stabiilsemaks.

Linde Material Handlingu T20 – T25 FP täisvedrustusega platvorm vähendab juhi töökoormust.

Täisvedrustusega juhikoht

Valikvarustusena saadav täisvedrustusega platvorm vähendab juhi töökoormust, summutades vibratsiooni ja põrutusi.

Linde Material Handlingu T20 – T25 FP reguleeritava kõrgusega juhtkäepide võimaldab kohandada tõstuki täpselt juhi keha järgi.

Reguleeritava kõrgusega juhtkäepide

Reguleeritava kõrgusega juhtkäepide võimaldab kohandada tõstuki täpselt juhi keha järgi.

Linde Material Handlingu T20 – T25 FP maksimumkiirus on olenevalt koormast 10 või 14 km/h.

Kiirendus

Tugev kiirendus võimaldab hõlpsalt saavutada tõstuki maksimumkiiruse. Ilma koormata saavutatav tippkiirus on kuni 14 km/h, koos koormaga on võimalik 10 km/h. Nii saab juht läbida pikemaid vahemaid veelgi kiiremini.

Küsi pakkumist